Haix Missoula 2.0

Haix Missoula 2.0

Articlenr
111013_
As low as €249.90 €206.53
Levertermijn: 10 werkdagen

Brandweerlaars voor bosbrandbestrijding in het wild. De HAIX Missoula 2.0 laarzen voor bosbrandbestrijding zijn speciaal gemaakt voor de bosbrandbestrijder. Het lichtere gewicht van de HAIX Missoula 2.0 Factory Seconds laars vermindert vermoeidheid van de benen.

Details

Ingebouwde ondersteuning voor de voetholte

Er is ook het befaamde HAIX® Arch Support System toegevoegd aan de HAIX Missoula 2.0, omdat we allemaal weten dat laarzen voor bosbranden een goede ondersteuning van de voetboog nodig hebben om lange afstanden lopen veel comfortabeler te maken.

Metaalvrije veiligheidsneus

We hebben een lichtgewicht composiet teen toegevoegd die je tenen veel bewegingsruimte geeft en tegelijkertijd een niet warmte-overdragende veiligheidsbescherming biedt. De zool van deze HAIX Missoula 2.0 Factory Seconds Boots heeft ook een ingebouwde bescherming tegen scherpe voorwerpen.

Innovatief zoolontwerp

Onze nieuw ontworpen, zeer hittebestendige, rubberen anti-slipzool geeft je meer houvast op elk terrein dat je tegenkomt in het veld. De lichtgewicht PU-demping in de zool biedt niet alleen uitstekende schokabsorptie, maar ook warmte-isolerende bescherming tegen hete vuurhaarden. Tevens is er een ingebouwde krik aan de achterkant van de laars toegevoegd om het makkelijker te maken om je HAIX laarzen uit te trekken na een lange dag.